Rekrutacja do przedszkola

WYNIKI POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO W FORMIE LIST KANDYDATÓW ZOSTAŁY WYWIESZONE NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH DO PRZEDSZKOLA.

Szanowni Rodzice!

Od dnia 26 marca do 5 kwietnia 2024r. rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do naszego przedszkola, składają potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola  na rok szkolny 2024/2025.

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 należy pobrać ze strony internetowej
przedszkola,  podpisać oraz dostarczyć osobiście do dyrektora przedszkola.

Niepodpisanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją         z uczęszczania dziecka do przedszkola                   i skreśleniem z listy zakwalifikowanych.

Informacja_o_rekrutacji(1).docx

Zarzadzenie_dyrektora_-_Regulamin_rekrutacji(3).doc

wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_przedszkola(5).docxwniosek_o_przyjecie_dziecka_do_przedszkola(6).docx

wniosek_dla_na_5_godzin.docx