Świadomość procentuje

Ogólnopolski Program Świadomość Procentuje jest odpowiedzią na AKTUALNE POTRZEBY w zakresie rozwoju i edukacji. Samoświadomość polega na posiadaniu wiedzy o samym sobie. Świadomość pozwala na szczegółowe określanie własnych doznań, potrzeb, emocji czy  mechanizmów działania. Do pełnej samoświadomości potrzebna jest także znajomość posiadanych przez siebie talentów. Ci, którzy są świadomi tego, jakie posiadają zdolności i możliwości, są bardziej pewni siebie a samoświadomość pozwala na odnalezienie odpowiedniej drogi, zrozumienie tego, jakie jest nasze miejsce.

Celem programu jest właśnie samoświadomość, kompleksowy rozwój mentalny dzieci i młodzieży przy równoczesnym stworzeniu przestrzeni dla rodziców i nauczycieli uświadamiając im, jak być wsparciem w rozwoju młodych ludzi, nie zapominając o sobie i swoich potrzebach. Chcemy, aby po naszym programie każde dziecko dowiedziało się, jak rozwinąć w sobie wszystko to, co najlepsze - wiarę w siebie, swój potencjał, marzenia i swoje możliwości.

Ten program to #WięcejNiżLekcja – ten program, to zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze.

To jedyny bezpłatny program rozwoju mentalnego dla dzieci, rodziców i nauczycieli w Polsce

Dzięki zebranym środkom z 1,5% podatku oraz wsparciu Partnerów program jest całkowicie bezpłatny dla uczestników.

Dlaczego to robimy?

Dzisiaj każdy z nas odpowiada za to jak wygląda nasza rzeczywistość.

Wierzymy w potencjał

Głęboko wierzymy, że w każdym dziecku, w każdej jednostce ukryty jest potężny potencjał talentów i wartości, o które my dorośli możemy, a wręcz powinniśmy zadbać i pozwolić rozwijać. Zaczynając od SIEBIE.

Wierzymy w młode pokolenie

Mocno wierzymy, że przyszłość nas wszystkich zależy od nowego pokolenia. Gdyż to nowe pokolenie za kilka, kilkanaście lat będzie kreować naszą rzeczywistość.

Wierzymy w marzenia

Wyobrażamy sobie więc dzieci, które wyruszają w piękną przygodę, zwaną dorosłością - pełną samoakceptacji, wiary w siebie, i miłości, którzy z odwagą sięgają po swoje marzenia – i taki również świat wokół siebie kreują.